LG Siebengewald

Download oorkonde 25ste kermisloop Siebengewald 17 augustus 2019

Download de oorkonde vanaf de website door achter een naam op de download link te klikken


Startnr Naam Woonplaats Gebdatum Onderdeel Categorie Plaats Prestatie tijd/km km/uur oorkonde
985 Noud Verstraten Siebengewald 10km loop H50 49 51:32 5:09 11.643 download
970 Marc Ouedraogo Venray 1984 10km loop H 16 40:52 4:05 14.682 download
968 Frans de Jong Gennep 1982 10km loop H 27 44:38 4:27 13.443 download
966 Pawel PM Harasimowicz Kevelaer 10km loop H 26 44:28 4:26 13.493 download
988 Hans-Peter Geurts Geldern 1949 10km loop H60 17 1:04:15 6:25 9.339 download
957 Ingrid van Lieshout Best 1973 5km loop D5000 73 30:53 6:10 9.714 download
947 Frank Weimar Best 5km loop H5000 71 29:59 5:59 10.006 download
959 Claudia Seegers Geldern 1962 10km loop D50 35 46:51 4:41 12.807 download
940 Roy Schaeps Boxmeer 1972 5km loop H5000 40 22:49 4:33 13.148 download
982 Wim Simmelink Boxmeer 1961 10km loop H50 48 51:26 5:08 11.666 download
999 Anita Hermann Geldern 1961 10km loop D50 42 48:07 4:48 12.47 download
943 Bart Tebarts Siebengewald 1987 5km loop H5000 36 22:24 4:28 13.393 download
953 Ellie Felten Wijchen 1962 5km loop D5000 47 24:08 4:49 12.431 download
986 Werner van Dongen Geldern 1959 10km loop H60 21 43:18 4:19 13.857 download
977 Norbert te Deuits Geldern 10km loop H50 36 46:51 4:41 12.807 download
960 Marianne Spronk Geldern 5km loop D5000 46 24:06 4:49 12.448 download
963 Monica Voss Geldern 1951 10km loop D50 62 1:04:15 6:25 9.339 download
948 Martin Winter Duisburg 1959 5km loop H5000 68 28:26 5:41 10.551 download
995 Ilse Jacobs Oeffelt 1985 10km loop D 58 56:09 5:36 10.686 download
958 Silvia Peters Goch 1980 5km loop D5000 66 27:56 5:35 10.74 download
930 Hans Jaspers Siebengewald 5km loop H5000 26 20:26 4:05 14.682 download
924 Peter Beumers Siebengewald 5km loop H5000 31 20:58 4:11 14.308 download
974 Chris van Schijndel Gemert 10km loop H40 17 41:24 4:08 14.493 download
998 Gerda Peeters Delauw Venray 1952 10km loop D50 60 56:51 5:41 10.554 download
923 Mark van Beek Sint Anthonis 1972 5km loop H5000 33 21:25 4:17 14.008 download
976 Koen Aben Sint Anthonis 10km loop H50 23 43:39 4:21 13.746 download
973 Uwe Jonkmanns Goch 1971 10km loop H40 7 38:05 3:48 15.755 download
926 Evert Dirksen Veenendaal 5km loop H5000 18 19:44 3:56 15.203 download
967 Kay Hubers Haps 1985 10km loop H 19 41:40 4:10 14.4 download
964 Joris van den Beuken Meterik 10km loop H 8 38:08 3:48 15.734 download
987 Ludger ELTING Wesel 1958 10km loop H60 56 54:43 5:28 10.966 download
952 Petra Elting Wesel 1961 5km loop D5000 75 33:09 6:37 9.05 download
936 Andre Matthijssen Deurne 5km loop H5000 24 20:16 4:03 14.803 download
911 Ties Beumers Siebengewald Jeugd 1000m 12j J12 13 4:16 4:16 14.063 download
907 Jef van de Weijer Oploo 2012 Jeugd 1000m 8j J8 12 5:10 5:10 11.613 download
910 Bente van de Weijer Oploo 2011 Jeugd 1000m 8j M8 8 4:36 4:36 13.043 download
950 Mieke van Berlicum Oploo 1975 5km loop D5000 43 24:00 4:48 12.5 download
984 Frans Versteegen Rijkevoort 10km loop H50 24 44:08 4:24 13.595 download
942 Emile Struijvé Doorwerth 5km loop H5000 48 24:18 4:51 12.346 download
941 Edward Struijvé Doorwerth 5km loop H5000 49 24:20 4:52 12.329 download
906 Emile Struijvé Doorwerth Jeugd 1000m 8j J8 4 4:09 4:09 14.458 download
937 Jeffrey van de Mortel Eindhoven 5km loop H5000 16 19:17 3:51 15.557 download
979 Willy Kanters Griendtsveen 5km loop H5000 9 18:47 3:45 15.972 download
929 Jesse Holten Steyl 5km loop H5000 3 17:05 3:25 17.561 download
951 Gerda Peeters Delauw Venray 1952 5km loop D5000 60 27:25 5:29 10.942 download
992 Sjaak van den Oever Westerbeek 10km loop H60 61 1:00:00 6:00 10 download
996 Esmé Möricke Nijmegen 1979 10km loop D40 10 38:58 3:53 15.398 download
975 Arthur Schramade Nijmegen 1969 10km loop H40 11 39:57 3:59 15.019 download
972 Ralph Steegh Wellerlooi 10km loop H 2 36:13 3:37 16.567 download
993 Frans Steegh Wellerlooi 1956 10km loop H60 28 44:38 4:27 13.443 download
935 Tim Manders Helmond 5km loop H5000 8 18:42 3:44 16.043 download
949 Joris Zeegers Ledeacker 1962 5km loop H5000 45 24:04 4:48 12.465 download
980 Hubert Lemm Geldern 1961 10km loop H50 34 46:36 4:39 12.876 download
914 Nancy Alvarez Geldern 2008 Jeugd 1000m 12j M12 14 4:27 4:27 13.483 download
971 Simon Schilinsky Geldern 10km loop H 15 40:42 4:04 14.742 download
912 Linus Hüsch Xanten Jeugd 1000m 12j J12 9 3:51 3:51 15.584 download
909 Lea Topp Xanten 2010 Jeugd 1000m 8j M8 2 3:51 3:51 15.584 download
989 Thijs van Kempen Westerbeek 1958 10km loop H60 59 56:11 5:37 10.679 download
939 Huib Rost Sint Anthonis 5km loop H5000 14 19:13 3:50 15.611 download
913 Sem Rost Sint Anthonis 2009 Jeugd 1000m 12j J12 11 4:02 4:02 14.876 download
902 Kai Rost Sint Anthonis 2015 Bambinoloop JB 2 1:21 4:30 13.333 download
908 Imke Rost Sint Anthonis 2011 Jeugd 1000m 8j M8 5 4:18 4:18 13.953 download
901 Yannis Kanditt Korschenbroich Bambinoloop JB 3 1:22 4:33 13.171 download
915 Kira Kanditt Korschenbroich Jeugd 1000m 12j M12 5 3:42 3:42 16.216 download
955 Katja Kanditt Korschenbroich 5km loop D5000 30 20:50 4:10 14.4 download
905 Vincent Muskat Geldern 2012 Jeugd 1000m 8j J8 1 3:50 3:50 15.652 download
904 Mats van Hall Geldern 2012 Jeugd 1000m 8j J8 7 4:30 4:30 13.333 download
956 Tara Lange Siebengewald 5km loop D5000 64 27:31 5:30 10.902 download
921 Max Baur Tegelen 5km loop H5000 11 18:57 3:47 15.831 download
933 Geert Linders Venray 5km loop H5000 15 19:16 3:51 15.571 download
919 Toon Aben Rijkevoort 5km loop H5000 50 24:23 4:52 12.303 download
978 Oscar van Hattem Veenendaal 10km loop H50 33 46:17 4:37 12.964 download
927 Jos de Groot De Rips 1966 5km loop H5000 20 19:59 3:59 15.013 download
946 Michiel Voncken Nijmegen 1988 5km loop H5000 5 17:57 3:35 16.713 download
954 Mariska van den Hoogen Siebengewald 1980 5km loop D5000 70 29:56 5:59 10.022 download
983 Eric Sommers Sint Anthonis 1963 10km loop H50 44:38 4:27 13.443 download
931 Bennie van Kempen Boxmeer 1974 5km loop H5000 55 26:00 5:12 11.538 download
938 John de Rooij Venray 5km loop H5000 19 19:46 3:57 15.177 download
928 Jan van Haare Beers Nb 1953 5km loop H5000 54 25:36 5:07 11.719 download
932 Bennie Leenders Bergen Lb 1984 5km loop H5000 22 20:07 4:01 14.913 download
916 Jaydee Leenders Bergen Lb Jeugd 1000m 12j M12 8 3:49 3:49 15.721 download
903 Ylana Leenders Bergen Lb 2017 Bambinoloop MB 12 2:18 7:40 7.826 download
961 Anita Verbeek Venray 1969 5km loop D5000 65 27:51 5:34 10.772 download
918 Piet Aarts Wanssum 1945 5km loop H5000 56 26:22 5:16 11.378 download
944 Jos Thielen Wanssum 5km loop H5000 51 24:34 4:54 12.212 download
962 Rita Voets Venray 5km loop D5000 67 28:23 5:40 10.57 download
925 Edwin Davelaar Veenendaal 1981 5km loop H5000 17 19:41 3:56 15.241 download
990 Theo Van Der Loop Zeeland 1957 10km loop H60 22 43:33 4:21 13.777 download
934 Jurian van der Loop Zeeland 5km loop H5000 25 20:25 4:05 14.694 download
994 Jaap Stijlaart Woudenberg 1957 10km loop H60 9 38:49 3:52 15.457 download
945 Wout Vinken Landhorst 1984 5km loop H5000 21 20:03 4:00 14.963 download
969 Thijmen van der Loop Groningen 1992 10km loop H 1 33:46 3:22 17.769 download
991 Matthee Moons Malden 1954 10km loop H60 52 53:53 5:23 11.135 download
788 Mette Hippe Amersfoort 2007 Jeugd 1000m 12j M12 1 3:26 3:26 17.476 download
786 Emma Noack 2011 Jeugd 1000m 8j M8 3 3:58 3:58 15.126 download
790 Nijnke Kwak Winschoten Jeugd 1000m 12j M12 6 3:42 3:42 16.216 download
793 Maira Lanzerath Kleve 2011 Jeugd 1000m 8j M8 9 4:40 4:40 12.857 download
795 Marie Chlasta Goch 2008 Jeugd 1000m 12j M12 7 3:43 3:43 16.143 download
794 Nora Lanzerath Kleve Jeugd 1000m 12j M12 4 3:35 3:35 16.744 download
797 Ivar van den Hurk Deurne 2006 Jeugd 1000m 12j J12 2 3:30 3:30 17.143 download
789 Vera Derksen Siebengewald Jeugd 1000m 8j M8 10 4:53 4:53 12.287 download
787 Jelle Huizinga Siebengewald Bambinoloop JB 4 1:23 4:36 13.012 download
791 Rinze Kwak Winschoten 2004 2.5km loop J16 1 9:49 3:55 15.28 download
792 Anastasia Meivogel Goch Jeugd 1000m 12j M12 10 3:54 3:54 15.385 download
798 Sven van den Hurk Deurne 5km loop H5000 28 20:37 4:07 14.551 download
796 Kirsten van den Hurk Deurne Jeugd 1000m 12j M12 3 3:33 3:33 16.901 download
799 Andrea van den Hurk Deurne 5km loop D5000 59 26:53 5:22 11.159 download
800 Milou Beumers Siebengewald Bambinoloop MB 9 1:46 5:53 10.189 download
801 Lelijn Leenders Bergen Lb Jeugd 1000m 8j M8 6 4:27 4:27 13.483 download
802 Elyna Leenders Bergen Lb Jeugd 1000m 8j M8 11 4:58 4:58 12.081 download
805 Marcel Janssen Siebengewald 1974 5km loop H5000 52 24:42 4:56 12.146 download
804 Skyler Wiedemeijer Bergen 2014 Bambinoloop MB 8 1:35 5:16 11.368 download
803 Channing Wiedemeijer Bergen 2007 Jeugd 1000m 12j J12 12 4:14 4:14 14.173 download
806 Wolfgang Heymannn Weeze 5km loop H5000 62 27:27 5:29 10.929 download
809 Natasja Marcellis Overloon 1969 5km loop D5000 58 26:51 5:22 11.173 download
811 Petra Buens Kevelaer 5km loop D5000 74 33:08 6:37 9.054 download
808 Marlien van Beek Etten-Leur 5km loop D5000 29 20:48 4:09 14.423 download
807 Gerd Tonnissen Weeze 1956 5km loop H5000 63 27:29 5:29 10.916 download
810 Erika Schoofs Kervenheim 1966 5km loop D5000 35 22:15 4:27 13.483 download
812 Elly van Duynhoven Berg en Dal 5km loop D5000 32 21:13 4:14 14.14 download
817 Ferry Vreede Gennep 1957 5km loop H5000 37 22:28 4:29 13.353 download
814 Claas Gembler Weeze 1986 5km loop H5000 23 20:15 4:03 14.815 download
26 Nait soez'n maart broez'n Estafette E 1 35:50 20250:00 0.003 download
816 Sibrecht Bouwstra Nijmegen 5km loop D5000 42 23:57 4:47 12.526 download
815 Jurgen Classen Groesbeek 1974 5km loop H5000 4 17:11 3:26 17.459 download
813 Guido Hendrix Wessem 1991 5km loop H5000 2 16:59 3:23 17.664 download
820 Rob Kerkhof Mill 5km loop H5000 7 18:23 3:40 16.319 download
822 Martijn Tuin Helmond 5km loop H5000 10 18:53 3:46 15.887 download
821 Rene Cornelissen Sint Hubert 1962 5km loop H5000 34 21:30 4:18 13.953 download
826 Willem Toonen Bergen Lb 1983 5km loop H5000 41 23:52 4:46 12.57 download
825 Mark van Kessel Deurne 5km loop H5000 1 15:40 3:08 19.149 download
823 Henriette Verhoeven Mill 1955 5km loop D5000 69 29:16 5:51 10.251 download
829 Roy Dennemans Bergen Lb 5km loop H5000 12 19:04 3:48 15.734 download
834 Ertik Verboven Cuijk 5km loop H5000 6 18:19 3:39 16.379 download
844 Pim v.d. Oever Oploo 1974 5km loop H5000 13 19:10 3:50 15.652 download
843 Gidy Lamers Wanroij 1962 5km loop H5000 39 22:36 4:31 13.274 download
841 Hes Jozephs Sint Anthonis 2005 5km loop H5000 57 26:26 5:17 11.349 download
845 Reinier van Dijken Geldermalsen 1969 5km loop H5000 27 20:31 4:06 14.622 download
847 Dorien Gerrits Rijkevoort 5km loop D5000 53 25:22 5:04 11.827 download
848 Martien Weerts Vierlingsbeek 1956 5km loop H5000 72 30:11 6:02 9.939 download
846 Anton Gerrits Rijkevoort 5km loop H5000 44 24:00 4:48 12.5 download
849 Heirig Willems Weeze 1956 10km loop H60 47 49:50 4:59 12.04 download
851 Guido Janssen Weeze 10km loop H50 32 45:36 4:33 13.158 download
850 Tomasz Kucharczyk Lubliniec 1989 10km loop H 6 37:57 3:47 15.81 download
856 Sam Dennemans Bergen Lb 2017 Bambinoloop JB 13 2:23 7:56 7.552 download
858 Minke Steegh Wellerlooi 2015 Bambinoloop MB 11 2:15 7:30 8 download
860 Marieke Hoeijmakers Horst 10km loop D 44 48:43 4:52 12.316 download
27 Ritchi & Co Estafette E 3 59:13 48716:40 0.001 download
854 Heinz van Dongen Kevelaer 10km loop H40 3 36:35 3:39 16.401 download
853 Liv van der Hoorn Wijchen 2016 Bambinoloop MB 14 2:31 8:23 7.152 download
857 Kess Toonen Siebengewald 2015 Bambinoloop MB 15 3:17 10:56 5.482 download
855 Demi Dennemans Bergen Lb Bambinoloop MB 6 1:26 4:46 12.558 download
859 Thijs Pouwels Sevenum 1985 10km loop H 12 40:00 4:00 15 download
863 Elsbeth Schafer Geldern 10km loop D50 64 1:05:38 6:33 9.142 download
862 Manouk Peters Horst 10km loop D 29 44:41 4:28 13.428 download
861 Frank Fonteyne Lottum 1967 10km loop H50 14 40:01 4:00 14.994 download
868 Ralf Kempkens Kevelaer 1969 10km loop H50 40 47:44 4:46 12.57 download
866 Anja van Vliet Oss 10km loop D50 41 47:50 4:47 12.544 download
870 Maraike Michel Goch 2014 Bambinoloop MB 5 1:25 4:43 12.706 download
872 Lounis Esser Goch Bambinoloop JB 10 2:11 7:16 8.244 download
875 Michel Kleven Horst 10km loop H 13 40:00 4:00 15 download
869 Ulrike Zeitz Kevelaer 1968 10km loop D50 31 45:17 4:31 13.25 download
867 Erik van Dikkenberg Veenendaal 10km loop H40 30 44:47 4:28 13.398 download
865 Bart van Vliet Oss 1956 10km loop H60 45 49:10 4:55 12.203 download
864 Heinz Jurgen Metternich Kevelaer 10km loop H60 37 47:11 4:43 12.716 download
873 Paul Peters Bergen Lb 10km loop H40 46 49:36 4:57 12.097 download
871 Lara-Marie Essert Goch 2014 Bambinoloop MB 1 1:15 4:10 14.4 download
874 Jan van den Berg Boxmeer 10km loop H60 53 54:09 5:24 11.08 download
877 Harry Nillesen Heijen 1979 10km loop H40 5 37:49 3:46 15.866 download
876 Joop v.d. Heuij Oeffelt 10km loop H40 25 44:23 4:26 13.519 download
878 Jan Kusters Vianen Nb 1945 10km loop H60 57 55:39 5:33 10.782 download
879 Dave Rost Bemmel 1971 10km loop H40 4 36:57 3:41 16.238 download
881 Marc Classens Oirlo 1966 10km loop H50 54 54:20 5:26 11.043 download
880 Pieter Classens Oirlo 10km loop H60 39 47:43 4:46 12.574 download
884 Lonneke Mulder Siebengewald 10km loop D40 51 52:40 5:16 11.392 download
883 Lars Denissen Siebengewald 2014 Bambinoloop JB 7 1:33 5:10 11.613 download
882 Jan Maessen Venray 1952 10km loop H60 55 54:40 5:28 10.976 download
886 Reinold Wiedemeijer Bergen 1967 10km loop H50 38 47:31 4:45 12.627 download
28 Bessembienders Estafette E 2 45:39 47516:40 0.001 download
885 Theo Aymanns Goch 10km loop H50 20 41:45 4:10 14.371 download
819 Dorothe Fairley Molenhoek Lb 1958 5km loop D5000 38 22:30 4:30 13.333 download
888 Theo Verhaegh Wellerlooi 1959 10km loop H60 50 51:57 5:11 11.55 download
889 Eugene Roelofs Boxmeer 1963 10km loop H50 43 48:23 4:50 12.401 download
818 Franz van Dongen 5km loop H40 26:58 5:23 11.125 download