LG Siebengewald

Download oorkonde 26ste kermisloop Siebengewald 20 augustus 2022

Zoek op uw voor- en/of achternaam via het search-veld
Download vervolgens uw oorkonde door achter uw naam, geheel rechts op de Download-link te klikken


Startnr Naam Woonplaats Gebdatum Onderdeel Categorie Plaats Prestatie tijd/km km/uur Oorkonde
231 Stina Isselhorst Hegelsom 1982 10 km loop D40 31 57:09 5:42 10.499 download
217 Marcel Mullenders Bergen Lb 1981 10 km loop H40 16 45:00 4:30 13.333 download
221 Henk Bernards Gennep 1963 10 km loop H50 27 54:12 5:25 11.07 download
227 Wim Simmelink Boxmeer 1961 10 km loop H60 0:00 INF download
890 Pepijn Daniëls Boxmeer 2013 Jeugd 1000m 8j J8 5 4:48 4:48 12.5 download
218 Ralph Steegh Wellerlooi 1981 10 km loop H40 4 35:29 3:32 16.909 download
894 Jelte Steegh Wellerlooi 2011 Jeugd 1000m 12j J12 4 5:38 5:38 10.651 download
1 Ferdi Pellen Schottheide 1945 5 km loop H5000 35 28:39 5:43 10.471 download
14 Marianne Spronk Weeze 1948 5 km loop M5000 31 26:53 5:22 11.159 download
234 Marian Kerkhof Mill 1966 10 km loop D50 24 52:50 5:17 11.356 download
2 Djien Kwik Odijk 1969 5 km loop H5000 32 26:58 5:23 11.125 download
235 Mientje van Haare Wanroij 1952 10 km loop D50 25 52:50 5:17 11.356 download
3 Martin Winter Duisburg 1959 5 km loop H5000 39 33:03 6:36 9.077 download
214 Marc Ouedraogo Venray 1984 10 km loop H 11 40:49 4:04 14.7 download
500 Jonah Ouedraogo Venray 2017 Bambinoloop JB 3 1:48 6:00 10 download
4 Andreas Winter Neuss 1991 5 km loop H5000 17 22:47 4:33 13.168 download
228 Rainer Verpoort Kevelaer 1960 10 km loop H60 21 51:09 5:06 11.73 download
15 Nicoline Speet Oploo 1991 5 km loop M5000 29 26:35 5:19 11.285 download
222 Jos Jeene Milsbeek 1965 10 km loop H50 0:00 INF download
16 Katja Kanditt Korschenbroich 1977 5 km loop M5000 14 22:20 4:28 13.433 download
893 Yannis Kanditt Korschenbroich 2015 Jeugd 1000m 8j J8 3 4:23 4:23 13.688 download
223 Guido Janssen Weeze 1968 10 km loop H50 17 46:41 4:40 12.853 download
215 Tom Hopman Ottersum 1989 10 km loop H 5 35:49 3:34 16.752 download
5 Björn van Weegen Geldern 1982 5 km loop H5000 10 21:18 4:15 14.085 download
232 Stefanie Kühnast Kervenheim 1974 10 km loop D40 29 56:20 5:38 10.651 download
224 Oscar van Hattem Veenendaal 1968 10 km loop H50 19 47:47 4:46 12.557 download
229 Toon Aben Rijkevoort 1951 10 km loop H60 33 58:46 5:52 10.21 download
6 John de Rooij Venray 1957 5 km loop H5000 6 19:18 3:51 15.544 download
230 John de Rooij Venray 1957 10 km loop H60 12 41:35 4:09 14.429 download
7 Martijn van de Pol Boxmeer 1980 5 km loop H5000 4 18:35 3:43 16.143 download
219 Jos Derijk Venlo 1982 10 km loop H40 6 36:11 3:37 16.582 download
502 Liv van der Toorn Wijchen 2016 Bambinoloop MB 2 1:32 5:06 11.739 download
501 Mels van der Toorn Wijchen 2019 Bambinoloop JB 0:00 INF download
220 Marijn van der Toorn Wijchen 1980 10 km loop H40 10 40:21 4:02 14.87 download
8 Kalli van Dongen Issum 1986 5 km loop H5000 0:00 INF download
892 Klara Hubert Weeze 2014 Jeugd 1000m 8j M8 8 4:58 4:58 12.081 download
503 Judit Krizak Weeze 2017 Bambinoloop MB 1 1:28 4:53 12.273 download
891 Helen Krizak Weeze 2014 Jeugd 1000m 8j M8 7 4:58 4:58 12.081 download
9 Marc Hubert Weeze 1979 5 km loop H5000 11 21:47 4:21 13.772 download
10 Ko Arts Boxmeer 1969 5 km loop H5000 8 19:59 3:59 15.013 download
17 Marlien van Beek Etten-Leur 1965 5 km loop M5000 9 21:14 4:14 14.129 download
11 Joost Bovee Venray 1985 5 km loop H5000 2 17:28 3:29 17.176 download
225 Ronald van Noordenburg Escharen 1967 10 km loop H50 14 43:21 4:20 13.841 download
12 Ronald Kollner Liessel 1976 5 km loop H5000 16 22:26 4:29 13.373 download
216 Sjors Thielen Venray 1989 10 km loop H 3 34:56 3:29 17.176 download
236 Rian Hebben Overloon 1965 10 km loop D50 20 50:07 5:00 11.972 download
226 Jos Hebben Overloon 1966 10 km loop H50 15 43:28 4:20 13.804 download
13 Willy Claessen Neerkant 1957 5 km loop H5000 19 23:04 4:36 13.006 download
18 Ieneke Voets Elst Gld 1983 5 km loop M5000 7 19:45 3:57 15.19 download
233 Esmé Möricke Nijmegen 1979 10 km loop D40 9 40:00 4:00 15 download
726 Felix Durselen Weeze 2015 Jeugd 1000m 8j J8 2 4:18 4:18 13.953 download
727 Jelle Huizinga Siebengewald 2014 Jeugd 1000m 8j J8 4 4:47 4:47 12.544 download
19 Wendy de Weerd Sint Anthonis 1987 5 km loop M5000 24 24:36 4:55 12.195 download
508 Mats de Weerd St. Anthonis 2017 Bambinoloop JB 8 2:09 7:10 8.372 download
237 Willem de Weerd St. Anthonis 1984 10 km loop H 22 51:43 5:10 11.602 download
741 Nick de Weerd Sint Anthonis 2015 Jeugd 1000m 8j J8 6 4:51 4:51 12.371 download
20 Bart Seegers Boxmeer 1987 5 km loop H5000 12 21:51 4:22 13.73 download
21 Marco Jans Molenhoek 1962 5 km loop H5000 3 17:57 3:35 16.713 download
238 Marco Jans Molenhoek 1962 10 km loop H60 8 38:55 3:53 15.418 download
22 Ron Denissen Siebengewald 1981 5 km loop H5000 21 23:55 4:47 12.544 download
751 Lars Denissen Siebengewald 2014 Jeugd 1000m 8j J8 1 4:04 4:04 14.754 download
516 Mirthe Huizinga Siebengewald 2017 Bambinoloop MB 7 1:58 6:33 9.153 download
895 Ties Beumers Siebengewald 2010 Jeugd 1000m 12j J12 1 4:04 4:04 14.754 download
23 Eroka Schoofs Kervenheim 1966 5 km loop M5000 18 22:54 4:34 13.1 download
550 Floris Daniels Boxmeer 2018 Bambinoloop JB 6 1:56 6:26 9.31 download
24 Karl-Heinz Weyenberg Weeze 1960 5 km loop H5000 26 24:49 4:57 12.089 download
896 Bente van de Weijer Oploo 2011 Jeugd 1000m 12j M12 2 4:32 4:32 13.235 download
25 Mieke van Berlicum Oploo 1975 5 km loop M5000 25 24:47 4:57 12.105 download
824 Jef van de Weijer Oploo 2012 Jeugd 1000m 12j J12 3 5:01 5:01 11.96 download
575 Mathis van de Weijer Oploo 2018 Bambinoloop JB 4 1:49 6:03 9.908 download
26 Martijn Vos Escharen 1980 5 km loop H5000 1 16:07 3:13 18.614 download
27 Nancy Alvarez Weeze 2008 5 km loop M5000 34 28:36 5:43 10.49 download
28 Marcel Kuenen Elst 1972 5 km loop H5000 5 19:15 3:51 15.584 download
29 Patrick Toonen Siebengewald 1995 5 km loop H5000 13 21:52 4:22 13.72 download
30 Frank Cornelissen Sint Anthonis 1984 5 km loop H5000 27 25:45 5:09 11.65 download
33 Annemarie van Dongen Oeffelt 1971 5 km loop M5000 28 26:12 5:14 11.45 download
31 Jan vd Berg Boxmeer 1957 5 km loop H5000 38 29:39 5:55 10.118 download
32 Hans Jaspers Siebengewald 1973 5 km loop H5000 15 22:24 4:28 13.393 download
34 Werner van Dongen Kervenheim 1959 5 km loop H5000 22 24:03 4:48 12.474 download
35 Willem Toonen Siebengewald 1983 5 km loop H5000 20 23:17 4:39 12.885 download
36 Joep van der Molen Grave 1970 5 km loop H5000 30 26:47 5:21 11.201 download
37 Iris Holzhuizer Grave 1968 5 km loop M5000 40 39:59 7:59 7.503 download
38 Jan Kusters Vianen 1945 5 km loop H5000 36 28:54 5:46 10.381 download
39 Hennie de Kock Milheeze 1954 5 km loop H5000 33 28:16 5:39 10.613 download
40 Jan Melkert Deurne 1945 5 km loop H5000 37 29:03 5:48 10.327 download
239 Heinrich Willems Weeze 1956 10 km loop H60 30 56:20 5:38 10.651 download
240 Horata Piotr Goch 1984 10 km loop H 26 53:29 5:20 11.218 download
41 Claudia Seegers Geldern 1962 5 km loop M5000 23 24:29 4:53 12.253 download
241 Anita Hermann Issum 1961 10 km loop D50 23 51:52 5:11 11.568 download
242 Jorg Wiedeking-von Essen Kempen 1966 10 km loop H50 13 43:11 4:19 13.894 download
243 Sander van den Hoogen Molenhoek 1974 10 km loop H40 7 36:27 3:38 16.461 download
576 Tjeu de Wert Heeswijk-Dinther 2017 Bambinoloop JB 0:00 INF download
577 Duuk Tissen Vierlingsbeek 2017 Bambinoloop JB 5 1:53 6:16 9.558 download
244 Rens Simons Velden 1998 10 km loop H 2 34:42 3:28 17.291 download
245 Trudo Jans Vianen 1967 10 km loop H50 32 58:19 5:49 10.289 download
146 Team Bessembienders Siebengewald Estafette E 1 49:00 4:54 12.245 download
246 Jorn van Weegen Weeze 1982 10 km loop H40 18 46:51 4:41 12.807 download
248 Ruud van Mil Horst 1977 10 km loop H40 1 34:20 3:26 17.476 download
247 Marieke Hoeijmakers Horst 1981 10 km loop D40 28 54:15 5:25 11.06 download